Guerrilla Games wciąż ma pracować nad Horizon Online. Zwolnienia w Sony nie wpłynęły na projekt

Patrycja Pietrowska
2024/02/28 11:15
0
0

Według jednego z insiderów Horizon Online od Guerrilla Games nie zostało anulowane.

W 2022 roku pojawiły się pierwsze informacje związane z projektem online osadzonym w uniwersum Horizon. Jak wynikało z wówczas udostępnionej oferty pracy, na graczy mieliby czekać między innymi różnorodni, stanowiący wyzwanie przeciwnicy. Choć od tego czasu nie pojawiło się wiele nowych wieści, według znanego insidera prace nad grą wciąż trwają.

Guerrilla Games wciąż ma pracować nad Horizon Online. Zwolnienia w Sony nie wpłynęły na projekt

Według Jasona Schreiera prace nad Horizon Online wciąż trwają

Na platformie X (dawny Twitter) Jason Schreier z Bloombera udostępnił informacje o zwolnieniach w szeregach Sony. Zgodnie z przekazanymi danymi, redukcje etatów mają dotknąć twórców z Insomniac Games, Naughty Dog, a także Guerrilla Games. Jeden z komentujących wpis użytkowników postanowił zapytać insidera, jak wobec tego wygląda obecnie sytuacja związana z projektem Horizon Online osadzonym w świecie Aloy.
Na pytanie, czy Guerrilla Games anulowało Horizon Online, Jason Schreier odpowiedział krótko – „Nie”. Wygląda więc na to, że zespół deweloperów wciąż rozwija projekt, jednak na ten moment nie mamy żadnych informacji na temat przybliżonego okresu premiery ani nawet nazwy gry. Zainteresowanym pozostaje zatem cierpliwie oczekiwać na oficjalne komunikaty od twórców.
Przypominamy, że niedawno 2. urodziny obchodziła gra Horizon: Forbidden West. Warto również wspomnieć, że produkcja zmierza na komputery osobiste. Premiera na PC zaplanowana jest na 21 marca 2024 roku.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!