Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

GTA: The Trilogy Definitive Edition to nie szybki skok na kasę. Remastery powstawały od ponad 2 lat

Radosław Krajewski
2021/11/01 11:30

Jeden z producentów trylogii remasterów GTA zdradził, że na przygotowanie trzech gier potrzebowali ponad dwóch lat.

W październiku Rockstar Games oficjalnie zapowiedziało wydanie kolekcji Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition, czyli trzech remasterów kultowych odsłon serii. Pierwszy zwiastun skupił się na graficznych zmianach, które spodobały się graczom. Również szczegółowa analiza graficzna potwierdziła, że twórcy zadbali o wiele usprawnień, których brakowało w oryginalnych wersjach gier. Remastery oprócz dużo lepszej oprawy audiowizualnej, otrzymały również usprawnione sterowanie oraz model strzelania. Nic więc dziwnego, że studio Grove Street Games potrzebowało ponad dwóch lat, aby przygotować gry.GTA: The Trilogy Definitive Edition to nie szybki skok na kasę. Remastery powstawały od ponad 2 latInformację o ponad dwuletnim czasie produkcji GTA: The Trilogy Definitive Edition potwierdził Thomas Williamson, współzałożyciel i właściciel studia. Na swoim profilu LinkedIn zdradził, że studio pracowało nad remasterami ponad dwa lata, podczas których był to „ciężki, cichy wysiłek” we współpracy z Rockstar Games.

Przypomnijmy, że Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition zadebiutuje na rynku 11 listopada bieżącego roku w wersji cyfrowej na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Niecały miesiąc później, czyli 7 grudnia, ukaże się wydanie pudełkowe, które będzie dostępne wyłącznie na konsolach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
prostik
Gramowicz
01/11/2021 19:08

Tytuł tego newsa to jakiś żart? Przecież oni ten "remaster" outsource'ują u tego samego studia które koncertowo spartaczyło port san andreas na ps3/xbox360 i urządzenia mobilne i jeszcze sobie za to życzą całe 250 zeta!

MisticGohan_MODED
Gramowicz
01/11/2021 12:33
wolff01 napisał:

Bidulki...

Mafia Definitive Edition anyone?

Grałem i polecam, ale tylko 1 część.

wolff01
Gramowicz
01/11/2021 12:12

Bidulki...

Mafia Definitive Edition anyone?