GTA na Netflixie. Platforma udostępni za darmo zremasterową trylogię Grand Theft Auto

Radosław Krajewski
2023/11/29 18:30
0
0

Ktoś chętny na Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition w ramach abonamentu Netflix?

Netflix zrobił wszystkim swoim grającym użytkownikom niezwykły prezent z okazji zbliżających się świąt. Platforma właśnie ogłosiła, że w połowie grudnia zostanie udostępnione Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition bez żadnych dodatkowych opłat. Posiadacze abonamentu serwisu będą mogli zagrać w zremasterowane wersje kultowych odsłon serii GTA na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

GTA na Netflixie. Platforma udostępni za darmo zremasterową trylogię Grand Theft Auto

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas w odświeżonych wersjach ze zbiorczego wydania Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zostanie udostępnione graczom już 14 grudnia na Netflixie. Produkcje będzie można znaleźć w App Store, sklepie Google Play i aplikacji mobilnej Netflix. Od dzisiaj fani GTA mogą zapisać się, aby pobrać grę na swoje urządzenie od razu, gdy zostanie udostępnione w sklepie.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na Netflixie:

  • Grand Theft Auto III – The Definitive Edition: Witajcie w Liberty City. Tam, gdzie wszystko się zaczęło. W tym ogromnym, różnorodnym i otwartym świecie, z szaloną grupą postaci z różnych środowisk i przy swobodzie odkrywania wedle uznania, Grand Theft Auto III sprawia, że mroczny, intrygujący i bezwzględny świat przestępczości jest na wyciągnięcie ręki.
  • Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition: Witajcie w latach 80. To z tej dekady wielkich fryzur i pastelowych garniturów pochodzi historia jednego mężczyzny, który wspiął się na sam szczyt przestępczej hierarchii. Grand Theft Auto powraca z opowieścią o losach Tommy’ego Vercettiego, o zdradzie i zemście w przesiąkniętym światłem neonów tropikalnym mieście pełnym przesady i możliwości.
  • Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition: Są wczesne lata 90. Po tym, jak kilku gliniarzy wrobiło go w morderstwo, Carl „CJ” Johnson zostaje zmuszony do wyruszenia w trudną podróż, która prowadzi go przez cały stan San Andreas, aby ocalić rodzinę i przejąć kontrolę nad ulicami.

Będzie to pierwsza okazja, aby zapoznać się ze zremasterowanymi odsłonami trylogii GTA na urządzeniach mobilnych. Do tej pory na Androidzie i iOS dostępne były dostępne wyłącznie oryginalne wydania wszystkich trzech gier. W mobilne Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będziemy mogli zagrać za pomocą ekranu dotykowego lub podłączonego do urządzenia kontrolera.

Przypomnijmy, że Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition zostało pierwotnie wydane wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera gry odbyła się w listopadzie 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!