GTA 6 z kategorią wiekową. Zapowiedź gry coraz bliżej? (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/10/11 19:40
1
0

Australijska komisja oceniła kategorię wiekową dla szóstej odsłony Grand Theft Auto.

Aktualizacja: GTANet uważa, że wpis pochodzący ze strony australijskiej komisji jest fałszywy.

Krążąca ocena GTA VI jest fałszywa. Istnieją inne nieprawdziwe wpisy w Australijskiej Radzie Klasyfikacyjnej, na przykład wpis firmy o nazwie „RainReach”. Zarówno w nazwie, jak i wydawcy znajduje się ukryte miejsca, która nie istnieje w prawidłowych wpisach.

Wczytywanie ramki mediów.

Oryginalna wiadomość: Miesiące mijają, a Rockstar Games wciąż milczy w sprawie zapowiedzi GTA 6. Według wcześniejszych przecieków oficjalne ogłoszenie gry ma nastąpić jeszcze w tym roku. I rzeczywiście coś może być na rzeczy, gdyż australijska komisja klasyfikacyjna miała już okazję ocenić grę, przyznając Grand Theft Auto 6 kategorię MA15+.

GTA 6 z kategorią wiekową. Zapowiedź gry coraz bliżej? (Aktualizacja)
Foto: youtube.com/@12th

Australijska komisja oceniła GTA 6

Jak czytamy w ocenie nadchodzącej produkcji Rockstara, w grze pojawią się sceny „ostrego seksu”, a także „silnego zażywania narkotyków”. W klasyfikacji nie ma nic wspominanego o przemocy, ani też o wulgarnym języku.

GramTV przedstawia:

Australijczycy ocenili GTA 6 w kwietniu 2023 roku. Oznacza to, że Rockstar Games ukończyło już grę i przez ostatnie miesiące pracowało nad dopracowaniem gry do jak najlepszego stanu, w tym eliminując błędy i poprawiając optymalizację. Tym samym rosną szansę, że Grand Theft Auto 6 doczekamy się w przyszłym roku.

Australijska komisja oceniła GTA 6, GTA 6 z kategorią wiekową. Zapowiedź gry coraz bliżej? (Aktualizacja)
Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
11/10/2023 18:49

Brzmi mi to wielce nieprawdopodobnie by premiera miała się odbyć w przyszłym roku. Po za tym dlaczego nie ma tu nic o wulgaryzmach? Nie chce mi się wierzyć, że Rockstar uznał narkotyki i "ostry" seks za spoko element gry ale wulgaryzmy to już było za wiele (no i też dziwne, że i tak przyklepano 15 lat w Australii, która słynie z rygorystycznego podejścia do oceniania gier)