Gran Turismo 7 z aktualizacją zawartości. Nowe samochody, dodatkowe menu i kolejne zawody

Patrycja Pietrowska
2024/02/29 15:45
0
0

Do Gran Turismo 7 trafiła już nowa aktualizacja wprowadzająca kolejne nowości.

Po raz kolejny gracze Gran Turismo 7 mogą spodziewać się nowości w grze wyścigowej Polyphony Digital i Sony. Aktualizacja o numerze 1.43 jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy tytułu i wprowadza kilka nowości, w tym kolejne samochody. Dodatkowo w sieci pojawił się zwiastun prezentujący atrakcje, jakie zaoferuje darmowy update.

Gran Turismo 7 z aktualizacją zawartości. Nowe samochody, dodatkowe menu i kolejne zawody

Nowa aktualizacja Gran Turismo 7 jest już dostępna

Do Gran Turismo 7 trafiła już najnowsza aktualizacja opatrzona numerem 1.43. Bezpłatny update wprowadza do gry trzy nowe samochody: Audi TTS Coupé '09, Mitsubishi Lancer Evolution IX MR GSR '06 oraz Renault R4 GTL '85. To jednak nie koniec nowości, które przygotowali dla graczy deweloperzy.
W Café zostało bowiem dodane kolejne menu o numerze 36, Kolekcja: Lamborghini, które wymaga co najmniej 43. Poziomu Kolekcjonera. Ponadto pojawiły się nowe zawody na światowych torach, Puchar niedzielny klasyków (Tsukuba Circuit), Japoński Puchar Clubmana 550 (WeatherTech Raceway Laguna Seca) i Europejski Puchar Clubmana 600 (Suzuka Circuit). Jeśli chodzi o tryb fotograficzny Scapes, dodane zostały Pireneje.
Na koniec przypominamy, że Gran Turismo 7 zadebiutowało na rynku w marcu 2022 roku. Gra jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!