Gran Turismo 7 wkrótce z „mnóstwem” nowej zawartości. Zobaczcie zwiastun patcha

Mikołaj Ciesielski
2024/07/07 14:00
0
0

Polyphony Digital ujawniło, kiedy w ręce graczy trafi aktualizacja 1.49.

Od premiery Gran Turismo 7 minęły ponad dwa lata. Polyphony Digital kontynuuje jednak rozwój swojej produkcji i już niedługo – jak się okazuje – odda w ręce graczy sporą aktualizację. Deweloperzy zapowiedzieli bowiem, że jeszcze w tym miesiącu najnowsza odsłona serii Gran Turismo otrzyma patch oznaczony numerem 1.49.

Gran Turismo 7
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 wkrótce nowymi samochodami, torem i nie tylko. Nadchodzi aktualizacja 1.49

Zgodnie z zapowiedziami aktualizacja 1.49 wprowadzi do Gran Turismo 7 „mnóstwo” nowej zawartości. Największą atrakcją nadchodzącego patcha będzie długo oczekiwany nowy tor, czyli malownicze Eiger Nordwand. Fani najnowszej odsłony serii Gran Turismo mogą jednak liczyć także na kilka innych atrakcji.

Wraz z nadchodzącą aktualizacją do Gran Turismo 7 trafi bowiem również sześć nowych samochodów. Już niedługo posiadacze wspomnianej produkcji będą mieli okazję zasiąść za kierownicą takich aut jak:

  • BMW M3 (E36) 1997
  • Ferrari F430 Scuderia 2007
  • Genesis Gran X Racer Vision Gran Turismo Concept
  • Lamborghini Gallardo LP560-4 2008
  • Ruf RGT 4.2 2016
  • Subaru Impreza WRC 1998

W grze pojawią się także opony Michelin, a także nowe felgi. Dodatkowo Polyphony Digital zapowiada, że aktualizacja 1.49 wprowadzi do Gran Turismo 7 również „nową fizykę” samochodów. Niestety na więcej szczegółów w tej kwestii musimy jeszcze trochę poczekać.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z przekazanymi informacjami aktualizacja 1.49 do Gran Turismo 7 zadebiutuje już 25 lipca 2024 roku. Nadchodzący patch będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy gry. Na dole wiadomości znajdziecie natomiast zwiastun prezentujący część nadchodzących nowości.

Na koniec przypomnijmy, że Gran Turismo 7 dostępne jest na PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych od Polyphony Digital, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Gran Turismo 7 – z miłości do motoryzacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!