Helldivers 2 z nowymi zagrożeniami planetarnymi. Kolejna aktualizacja już dostępna

Patrycja Pietrowska
2024/04/02 15:30
0
0

Kolejne zagrożenia pojawią się na planetach w Helldivers 2.

Helldivers 2 nieustannie cieszy się ogromną popularnością, a w lutym znalazło się na pierwszym miejscu najchętniej kupowanych produkcji w Europie. Zgodnie ze statystykami serwisu SteamDB w ciągu ostatnich 24 godzin w grze jednocześnie bawiło się nawet 219 tysięcy osób. Twórcy nie zwalniają tempa i właśnie opublikowani kolejną aktualizację, która poza poprawkami wprowadza kilka nowości.

Helldivers 2 z nowymi zagrożeniami planetarnymi. Kolejna aktualizacja już dostępna

Helldivers 2 z nową aktualizacją opatrzoną numerem 1.000.200

Arrowhead Game Studios opublikowało właśnie długą listę zmian i nowości, które wprowadzono do Helldivers 2. Jedną z ciekawszych atrakcji z pewnością będą nowe zagrożenia planetarne, które pojawiają się losowo na planetach. Gracze od teraz doświadczą dodatkowo zamieci śnieżnej oraz burzy piaskowej.

GramTV przedstawia:

Ponadto deweloperzy zadbali o balans rozgrywki w zakresie misji – punkty odrodzenia przeciwników będą oddalone od celu, co ma dać graczom większą szansę na obronę lokacji. Dodatkowo do ukończenia misji na wyższym poziomie trudności potrzebna będzie mniejsza liczba cywilów. Zwiększony został także maksymalny poziom postaci – z 50 na 150.

Zmiany w balansie obejmują także bunkry dowodzenia, które pojawią się w operacjach od 5. poziomu trudności. Misja związana ze zniszczeniem bunkrów ma być również utrudniona. Deweloperzy wprowadzili także modyfikacje w zakresie broni i różne poprawki, a pełna lista zmian dostępna jest w tym miejscu.

Na zakończenie przypominamy, że Helldivers 2 zadebiutowało 8 lutego 2024 roku. Gra jest dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!