Gracz ma dość czekania na GTA 6. Produkcja Rockstara nieoczekiwanym bohaterem niemieckiej telewizji

Radosław Krajewski
2023/08/22 13:00
0
0

Gdzie jest GTA VI?

Według ostatniego raportu Take-Two Interactive premiery Grand Theft Auto VI możemy oczekiwać w roku fiskalnym 2025, który kończy się ostatniego dnia marca 2025 roku. Gracze jednak nie chcą aż tyle czekać i nawet w programie sportowym niemieckiej telewizji domagają się od Rockstar Games ujawnienia pierwszych szczegółów gry.

Gracz ma dość czekania na GTA 6. Produkcja Rockstara nieoczekiwanym bohaterem niemieckiej telewizji
Foto: youtube.com/@12th

Gracz wtargnął do niemieckiej telewizji aby zapytać o GTA VI

W miniony weekend jeden z fanów pojawił się w programie Doppelpass, niemieckim programie o piłkarskiej Bundeslidzie. Gracz przerwał rozmowę o ligowych spotkaniach, aby zadać kilka pośpiesznych pytań o GTA VI. Jedna z osób siedzących na widowni podeszła i oblała mężczyznę wodą. Po tym incydencie gracz po chwili został wyproszony ze studia.

To nie pierwszy raz, kiedy fan nieproszony pojawił się w telewizji, aby poruszyć kwestię nadchodzącej gry Rockstara. W 2021 roku mężczyzna pojawił się przed kamerami teleturnieju Beat the Star, aby oświadczyć, że „Wciąż czeka na GTA VI”.

GramTV przedstawia:

Jak na razie nie mamy żadnych informacji, że w najbliższym czasie Rockstar rozpocznie kampanię marketingową Grand Theft Auto VI. Jeżeli jednak rzeczywiście planują wydać swoją grę do marca 2025 roku, to wkrótce możemy oczekiwać pierwszych szczegółów oczekiwanej produkcji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!