Gra o zarządzaniu hotelem, w której niepowodzenie jest „fajną zabawą”. Zapowiedź Hotel Architect

Patrycja Pietrowska
2024/04/24 13:30
0
0

Relaksujący tytuł dla miłośników zarządzania.

Jakiś czas temu informowaliśmy o Supermarket Simulator, które podbiło serca użytkowników Steama. Na horyzoncie pojawiło się również Merchants of Rosewall, w którym poprawdzimy sklep w świecie fantasy. Tymczasem studio Pathos Interactive postawiło na nieco inną branżę i zapowiedziało właśnie Hotel Architect, w którym poprowadzimy – jak sama nazwa wskazuje – biznes hotelarski.

Gra o zarządzaniu hotelem, w której niepowodzenie jest „fajną zabawą”. Zapowiedź Hotel Architect

Hotel Architect pozwoli spełnić się w roli właściciela hoteli

W sieci pojawiła się zapowiedź wraz ze zwiastunem nowej gry o zarządzaniu hotelem. Redakcja PCGamesN miała okazję porozmawiać z twórcą, Accelem Sjöstromem, który przybliżył nieco bardziej szczegóły związane z produkcją. Na miłośników symulatorów i gier o zarządzaniu czeka sporo atrakcji.

Gracze będą mogli wybudować i zaprojektować swój hotel od podstaw. Do dyspozycji zainteresowanych oddane zostaną różne udogodnienia, które można zaoferować gościom – SPA, sale konferencyjne czy bary. Dodatkowo gracze zatrudnią pracowników, a także skorzystają z pomocy doradców – księgowej, menadżera i prawnika.

Zadaniem graczy będzie odpowiednia optymalizacja liczby urządzeń, sprzętu i personelu. W miarę postępów odblokowane zostaną kolejne lokacje, które pozwolą budować całą sieć hoteli. W Hotel Architect znajdą się takie regiony jak Szwecja, Grecja czy Las Vegas, z których każdy ma własną estetykę i unikalne projekty budynków oraz dań restauracyjnych. Dodatkowo na graczy czekają odrębne wyzwania związane z lokacjami i potencjalną mieszanką gości hotelowych.

GramTV przedstawia:

Jak jednak przekazuje Accel Sjöstrom, Hotel Architect został zaprojektowany w taki sposób, aby można było dopasować rozgrywkę do własnych preferencji. Gra ma być relaksująca, a wszelkie niepowodzenia (takie jak upuszczenie przez barmana koktajlu czy zdenerwowani bałaganem goście) mają być „fajną zabawą”, której towarzyszyć będą zabawne animacje.

Zarządzaj różnymi hotelami i obsługuj różnorodnych klientów na całym świecie. Zbuduj i zaprojektuj swój rozkład pomieszczeń, zoptymalizuj logistykę i dostosuj wygląd do swoich potrzeb. Rozwiązuj szalone problemy i rozpieszczaj swoich gości, aby zrobić wrażenie nawet na najtwardszych krytykach. – czytamy w opisie gry.

Hotel Architect wkrótce ma zadebiutować w ramach wczesnego dostępu. Dokładna data premiery pozostaje tajemnicą, jednak zainteresowani mogą dodać tytuł do listy życzeń na Steamie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!