Gothic Classic na pierwszym gameplayu. Porównanie z oryginalną wersją na PC

Radosław Krajewski
2023/09/26 14:30
0
1

Do sieci trafił pierwszy zapis rozgrywki z Gothic Classic, a także porównanie z wersją na PC uruchomioną na GeForce RTX 4080.

Na początku sierpnia THQ Nordic ogłosiło premierę klasycznej wersji pierwszego Gothica na Nintendo Switch. Niedługo później wydawca potwierdził, że gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej. Premiera portu słynnego RPG-a od Piranha Bytes odbędzie się już za dwa dni, a właśnie do sieci trafił pierwszy gameplay, który prezentuje Gothic Classic w akcji.

Gothic Classic na pierwszym gameplayu. Porównanie z oryginalną wersją na PC

Gothic Classic na porównaniu z oryginalną wersją na PC

Na poniższym wideo możecie zobaczyć aż dwadzieścia minut rozgrywki z Gothic Classic na Nintendo Switch. Materiał prezentuje sam początek gry, włącznie z filmem wprowadzającym i późniejszą rozmową z Diego. Gameplay pokazuje także interfejs, który nieco różni się od tego znanego z komputerowej wersji.

GramTV przedstawia:

Ten sam kanał YouTube udostępnił także porównanie Gothic Classic z oryginalną wersją Gothica wydaną w 2001 roku. Gra została uruchomiona na komputerze wyposażonym w GeForce RTX 4080 z maksymalnymi ustawieniami graficznymi w rozdzielczości 4K. Chociaż obie wersje są do siebie bardzo podobne, to jednak widać różnice w rozdzielczości, która działa na korzyść wersji PC. Porównanie skupia się także na samym dubbingu, zarówno polskich, jak i angielskich głosów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!