Gothic Classic na Switcha po polsku. Nie zabraknie również kultowego dubbingu

Radosław Krajewski
2023/08/04 13:20
0
0

Posiadacze konsol Nintendo w Polce będą mogli doświadczyć oryginalnego Gothica nie tylko pod względem oprawy, ale również dubbingu.

THQ Nordic ogłosiło wczoraj premierę Gothic Classic, czyli oryginalnej wersji pierwszej części Gothica, która już w przyszłym miesiącu trafi na konsole Nintendo Switch. Produkcja pozwoli na doświadczenie gry w jej klasycznej formie, znanej z pierwotnego wydania z 2001 roku. Produkcja doczeka się jednak szeregu poprawek oraz dostosowania interfejsu i sterowania do Switcha. Tytuł zaoferuje w pełni oryginalne doświadczenie z pierwszego Gothica również polskim graczom i wydanie zawierać będzie pełną polską lokalizację.

Gothic Classic na Switcha po polsku. Nie zabraknie również kultowego dubbingu

Gothic Classic na Nintendo Switch z pełną polską wersją językową

Na oficjalnej stronie THQ Nordic pojawiła się karta Gothic Classic, która potwierdza, że wydanie na Nintendo Switch będzie zawierać polską wersję językową. Otrzymamy nie tylko napisy, ale również kultowy dubbing z głosami Jacka Mikołajczaka, Tomasza Marzeckiego, Jacka Kopczyńskiego, Adama Baumana, Mirosława Zbrojewicza i innych. Polski dubbing będzie jednym z czterech dostępnych w grze obok angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, ż Gothic Classic zadebiutuje na Nintendo Switch już 28 września. Gra została wyceniona na 29,99 euro.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!