Gothic 2: Kroniki Myrtany z nowym trailerem. Znamy datę premiery ambitnego moda

Mikołaj Ciesielski
2021/11/29 17:25

Miłośnicy produkcji studia Piranha Bytes mogą szykować się na nową przygodę.

Gothic 2: Kroniki Myrtany z nowym trailerem. Znamy datę premiery ambitnego moda

Modyfikacja Gothic 2: Kroniki Myrtany miała trafić do graczy w zeszłym roku, ale pandemia koronawirusa znacząco opóźniła prace nad dubbingiem, przez co twórcy byli zmuszeni przełożyć debiut swojego ambitnego dzieła. Na szczęście autorom udało się dokończyć projekt, o czym poinformowano w najnowszym zwiastunie. Materiał zdradza także, że Kroniki Myrtany zadebiutują na Steam dokładnie 10 grudnia bieżącego roku, czyli już w przyszłym tygodniu.

Dzisiaj, 19 lat po premierze gry Gothic II, mamy dla Was prawdziwy, rocznicowy prezent. Z dumą informujemy, że po niemal 4 latach pracy, Kroniki Myrtany zostały ukończone. Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia naszego finalnego trailera” – czytamy w opisie wspomnianego materiału wideo.

Warto zaznaczyć, że Gothic 2: Kroniki Myrtany trafi do graczy zupełnie za darmo. Zgodnie z zapowiedziami twórców modyfikacja do gry Gothic 2: Złota Edycja ma dostarczyć ponad 40 godzin zabawy i około 170 zadań fabularnych. Kroniki Myrtany wprowadzą także przeszło 1400 postaci niezależnych, około 200 losowych zdarzeń oraz 100 nowych broni i zbroi o unikalnym wyglądzie. Autorzy zadbali także o pełny dubbing, a efekty ich starań można usłyszeć m.in. na najnowszym zwiastunie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!