Gotham Knights – premierowy zwiastun prezentuje Rycerzy w akcji

DK
2022/10/11 18:50
0
0

Gra debiutuje już za chwilę i twórcy wciąż nam o tym przypominają.

Premiera Gotham Knights zbliża się wielkimi krokami – tytuł o rodzinie Batmana ukaże się na PC i konsolach już za 10 dni. Wcześniej pokazano ponad 20-minutowy gameplay, a tutaj mieliśmy okazję rzucić okiem na jeden z najnowszych zwiastunów. Natomiast teraz pokazano widowiskowy trailer premierowy, który pokazuje Robina, Red Hooda, Batgirl i Nightwinga w akcji. Wideo zobaczycie na dole tego newsa.

Gotham Knights – premierowy zwiastun prezentuje Rycerzy w akcji

Gotham Knights to połączenie RPG-a i gry akcji z otwartym światem, w którym wcielimy się w Rycerzy Gotham i będziemy wykonywać przeróżne zadania w tytułowym Gotham. Wybierzemy jedną z czterech postaci i będziemy rozwijać jej umiejętności, dysponując punktami doświadczenia.

Data premiery Gotham Knights

Produkcja od WB Games Montreal trafi do sklepów 21 października. Zagrają pecetowcy i posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S. W planach było też wydanie tytułu na PlayStation 4 i Xboksa One, ale ostatecznie z tego zrezygnowano. Jeśli zamierzacie zagrać w Rycerzy na komputerze, to przypominamy, że wcześniej twórcy pokazali wideo, które prezentuje możliwości GK na tej platformie. Nagranie publikowaliśmy pod tym linkiem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!