Gotham Knights – nowy trailer prezentuje rodzinę Batmana

DK
2022/09/07 20:45

Premiera RPG-a odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Tymczasem twórcy publikują nowy trailer promujący grę.

Gotham Knights debiutuje tej jesieni. Twórcy z WB Games Montreal dość często przypominają o tym fanom superbohaterów, publikując coraz to nowe nagrania związane z produkcją, jak na przykład trailer z Gamescomu czy wideo prezentujące mechanizmy rozwoju postaci. Teraz do internetu trafił nowy zwiastun. Tym razem twórcy skupili się na prezentacji “rodziny Batmana”. Mamy okazję usłyszeć o procesie tworzenia postaci i relacji pomiędzy nimi. Wideo zobaczycie na samym dole.

Gotham Knights – nowy trailer prezentuje rodzinę Batmana

Gotham Knights to RPG z otwartym światem, w którym wcielimy się w Rycerzy Gotham i będziemy wykonywać przeróżne zadania w tytułowym mieście. Wybierzemy jedną z postaci – Robina, Batgirl, Nightwinga lub Red Hooda – którą później będziemy rozwijać, dysponując punktami doświadczenia. Co dotyczy innych wieści na temat RPG-a, to wiemy między innymi, że w tytule na pewno nie pojawią się mikrotransakcje.

Data premiery Gotham Knights i platformy

Gra od WB Games Montreal zadebiutuje już 21 października. Platformy, na jakie trafi Gotham Knights, to PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Początkowo deweloper zamierzał wydać tytuł także na PlayStation 4 i Xboksa One, ale ostatecznie zrezygnował z tych planów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!