Gori: Cuddly Carnage – kolejna gra z kocim bohaterem

Jakub Smolak
2023/06/08 10:30
0
0

Sukces Stray udowodnił, że koci protagoniści dobrze się sprzedają.

Gori: Cuddly Carnage to propozycja od Angry Demon Studio. Pieczę wydawniczą nad produkcją sprawuje cenione Wired Productions. Twórcy podzielili się trailerem, na którym możemy podziwiać grę w akcji. Biorąc pod uwagę, że jej głównym bohaterem jest kot, z pewnością znajdzie się wielu chętnych, którzy będą się chcieli przyjrzeć tej produkcji z bliska.

Gori: Cuddly Carnage – kolejna gra z kocim bohaterem

W Gori: Cuddly Carnage twórcy stawiają na dynamiczną akcję!

Gori: Cuddly Carnage to trzecioosobowa gra akcji, którą twórcy określają mianem skate and slash. Jak możecie zobaczyć na trailerze, Gori lata po cyberpunkowym świecie na deskorolce i wycina w pień zmutowane zabawki. Dzieje się tutaj naprawdę sporo, a pomimo barwnej, neonowej oprawy gra jest całkiem brutalna.

Gori: Cuddly Carnage najważniejsze – wyróżnione przez wydawcę – cechy gry:

  • Urocza armia – Najsłodsze potwory na świecie... i możesz je wszystkie zabić... za pomocą deskolotki!
  • Zacięta walka na deskolotce – Pokaż swoje mocne strony, zmiatając hordy przytulanek i okropnych zabawek w krwawej, makabrycznej walce na deskolotce.
  • Świat ekstremalnych zabawek – Wejdź do świata ekstremalnych zabawek i wspaniałego zepsucia z mnóstwem krwi, rozczłonkowywania, a także uroczej sierści i połysku! Najbardziej wymyślne zabawki zostają urzeczywistnione.
  • Nasi bohaterowie – Przyjdź poznać zespół. Po pierwsze, jest tu twoja czująca, ostra jak brzytwa deskolotka: FRANK. Poznasz też CH1-P-a – modułową sztuczną inteligencję, która nieustannie narzeka, gdy likwidujesz hordy spaczonych przytulanek. A na koniec przedstawiamy gwiazdę tego przedstawienia – Gori – najbardziej uroczego i najtwardszego kotka na świecie.
  • Zniszcz uroczą armię – Milutka załoga bohaterów zostaje wplątana w wojnę, która zgładziła wszystkich ludzi i zniszczyła na ziemi wszystko, co nie było wystarczająco słodkie dla Uroczej Armii – hordy zmutowanych, krwiożerczych zabawek, które tylko ty możesz pokonać!

GramTV przedstawia:

Gori: Cuddly Carnage zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X i Nintendo Switch. Na ten moment data premiery gry pozostaje nieznana. Warto dodać, że wszyscy zainteresowani mogą przetestować demo za pośrednictwem Steam.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!