Google uruchamia nową grę Space Invaders, aby uczcić 45. rocznicę narodzin legendy

Krzysztof Żołyński
2023/07/18 20:50
0
0

Google opublikowało Space Invaders: World Defense, jest to gra w rozszerzonej rzeczywistości, przeznaczona na urządzenia mobilne. Powstała by uczcić 45. rocznicę narodzin legendarnej strzelanki.

Gracze bronią prawdziwego świata przed tytułowymi najeźdźcami z kosmosu. Google ujawniło, że gra będzie zawierała elementy społecznościowe, uruchamiające możliwość rywalizacji z przyjaciółmi i innymi graczami w pobliżu.

Google uruchamia nową grę Space Invaders, aby uczcić 45. rocznicę narodzin legendy

Chociaż Space Invaders: World Defense zbiegło się w czasie z rocznicą wydania oryginalnej gry w 1978 roku, pojawia się w czasie, gdy rynek AR boryka się z problemami. W zeszłym miesiącu twórca Pokémon Go, firma Niantic, zwolniła jedną czwartą swojego personelu i odłożyła prace nad nadchodzącym projektem Marvel World of Heroes. Pomimo, że Pokémon Go i Pikmin Bloom pozostaną online, najnowsza licencjonowana gra Niantic, NBA All-World, zostanie zamknięta 22 września, zaledwie dziewięć miesięcy po jej uruchomieniu.

GramTV przedstawia:

Także przedsięwzięcie Apple spotkało się z, mówiąc delikatnie, mieszanym przyjęciem. Zestaw Vision Pro, wyceniony na 3499 dolarów został potraktowany jako solidna przesada. Apple podobno zmniejszyło cel sprzedażowy, powołując się na problemy produkcyjne, chociaż może to mieć również coś wspólnego z wygórowaną ceną i nikłym zainteresowaniem.

Zwiastun Space Invaders: World Defense

Jeśli chcecie grać w Space Invaders: World Defense na urządzeniu z Androidem, musi ono działać na Androidzie 11 lub nowszym. W przypadku urządzeń Apple minimalne wymagania dotyczące systemu operacyjnego to iOS 16.0.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!