Godzilla x Kong: The New Empire na pierwszym zwiastunie. Nowy potwór sieje zniszczenie

Radosław Krajewski
2023/12/03 21:57
3
0

Warner Bros. podzielił się pierwszym zwiastunem nowego filmu z Monsterverse.

Podczas CCXP 2023 odbywającego się w Brazylii swój panel miał Warner Bros., który zaprezentował nowe materiały ze swoich nadchodzących hitów na pierwszą połowię przyszłego roku. Jednym z nich był film Godzilla x Kong: The New Empire, który właśnie doczekał się pierwszego zwiastuna. Efektowny trailer prezentuje Króla Potworów i potężną małpę w starciu z nowymi zagrożeniem, Skar Kingiem. Produkcja wygląda równie dobrze, jak Godzilla vs Kong z 2021 roku, więc fani tego filmu mogą oczekiwać kolejnego efektownego spotkania dwóch kultowych potworów. Zwiastun Godzilla x Kong: The New Empire zobaczycie poniżej.

Godzilla x Kong: The New Empire na pierwszym zwiastunie. Nowy potwór sieje zniszczenie

Wszechpotężny Kong i przerażający Godzilla stają w obliczu kolosalnego, nieodkrytego zagrożenia ukrytego w naszym świecie, rzucającego wyzwanie ich istnieniu – i naszemu własnemu. Nowy film z serii pozwoli głębiej zagłębić się w historię Tytanów, ich pochodzenie oraz tajemnice Wyspy Czaszek i nie tylko, odkrywając jednocześnie mityczną bitwę, która pomogła wykuć te niezwykłe istoty i związać ich losy na zawsze z ludzkością.

GramTV przedstawia:

Reżyserem drugiej części przygód Godzilli i Konga został Adam Wingard, czyli twórca poprzedniego filmu. W obsadzie znaleźli się: Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle, którzy powrócą do swoich ról, a także Dan Stevens, Fala Chen i Rahcel House, którzy zagrają nowych bohaterów.

Przypomnijmy, że premierę Godzilla x Kong: The New Empire wyznaczono na 12 kwietnia 2024 roku.

Godzilla x Kong: The New Empire – pierwszy zwiastun

Godzilla x Kong: The New Empire – pierwszy zwiastun, Godzilla x Kong: The New Empire na pierwszym zwiastunie. Nowy potwór sieje zniszczenie
Komentarze
3
wolff01
Gramowicz
04/12/2023 10:39

Aaa, to z tego "różowego" się nabijali :D

No cóż, Japończycy swoim ostatnim filmem pokazują że sami potrafią zadbać o rodzimą wartość intelektualną :D

dariuszp
Gramowicz
04/12/2023 06:14
MisticGohan_MODED napisał:

Co oni zrobili z wyglądem Godzilli ?

To samo co próbowali zrobić z Soniciem. Chcieli użyć motion capture aktora do scen walki więc potwór dostał bardziej ludzkie ręce. Typowe podejście Amerykanów.

Tak samo jak próbowali zrobić z Godzilli bohatera w wersji z 2014 roku. Bo główna postać będąca potworem im nie leżała.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
03/12/2023 22:32

Co oni zrobili z wyglądem Godzilli ?
Trwa Wczytywanie