Godzilla vs Kong na genialnych artystycznych plakatach. Klasyczne spojrzenie na potwory

Radosław Krajewski
2021/03/24 12:00
0
0

Warner Bros. wraz z siecią IMAX wypuścił nową porcję plakatów, które przedstawiają dwójkę głównych bohaterów.

Godzilla vs Kong na genialnych artystycznych plakatach. Klasyczne spojrzenie na potworyWielkimi krokami zbliża się premiera Godzilla vs Kong. Już w najbliższy piątek w pierwszych krajach pojawi się długo oczekiwane starcie potworów. Warner Bros. nie poprzestaje promować swojego filmu i po wielkiej porcji świeżych zdjęć, tym razem studio podzieliło się najnowszymi plakatami, które powstały wraz z siecią IMAX. Artystyczne grafiki ukazują potwory w klasycznym ujęciu, przypominając o dziedzictwie i korzeniach obu tytanów. Wszystkie nowe plakaty filmu znajdziecie poniżej.

Godzilla vs. Kong ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

Za kamerą widowiska stanął Adam Wingard, znany z Gościa i Notatnika śmierci dla Netflixa. Historię napisał scenarzysta trylogii Piratów z Karaibów, Terry Rossio. W obsadzie znaleźli się: Millie Bobby Brown, Kyle Chandler, Alexander Skarsgård, Brian Tyree Henry, Eiza González, Julian Dennison, Jessica Henwick i Rebecca Hall.

GramTV przedstawia:

Premierę filmu zaplanowano na 26 marca 2021 roku. Polska premiera została przesunięta na 14 maja.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!