God of War: Ragnarok ma doczekać się dodatku. Prace nad DLC rzekomo już trwają

Mikołaj Ciesielski
2023/08/25 07:32
0
0

Wygląda na to, że studio Sony Santa Monica szykuje niespodziankę dla fanów serii God of War.

Pod koniec marca aktor głosowy wcielający się w Tyra w God of War: Ragnarok ujawnił, że gracze będą mieli jeszcze okazję spotkać wspomnianego bohatera. Tymczasem w sieci pojawiły się interesujące doniesienia na temat planów Sony Santa Monica. Wygląda na to, że deweloperzy szykują niespodziankę dla fanów ostatniej odsłony serii God of War. Jeden z branżowych insiderów poinformował bowiem, że studio pracuje nad dodatkiem do God of War: Ragnarok.

God of War: Ragnarok ma doczekać się dodatku. Prace nad DLC rzekomo już trwają

God of War: Ragnarok otrzyma dodatek? Ciekawe doniesienia na temat planów Sony Santa Monica

Autorem powyższych doniesień jest „The Snitch”, który w przeszłości dzielił się już wieloma sprawdzonymi informacjami. Wspomniany informator opublikował wpis na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter), w którym poinformował, że dodatek do God of War: Ragnarok jest „w drodze”. To jednak nie koniec informacji, którymi podzielił się insider.

„The Snitch” w trakcie transmisji live na platformie Twitch.tv (dzięki ResetEra) podkreślił, że jego źródła są „wiarygodne w 100%” i może potwierdzić, że Sony pracuje nad DLC do God of War: Ragnarok. Insider nie był jednak w stanie określić, czy będzie to standardowy dodatek, czy też samodzielne rozszerzenie na wzór Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

GramTV przedstawia:

Informator ujawnił również, że projekt ma być ukończony w 60%, a jego istnieniu wie już od kilku tygodni. „The Snitch” podkreślił jednak, że Sony czeka z zapowiedzią dodatku do God of War: Ragnarok, a samo ma zadebiutować na rynku dopiero w przyszłym roku, ale insider nie był w stanie podać bardziej konkretnego terminu. Miłośnikom God of War: Ragnarok nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć na zapowiedź do dodatku na najbliższym pokazie Sony.

Na koniec przypomnijmy, że God of War: Ragnarok dostępny jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja God of War: Ragnarök – Ostatnie tchnienie nordyckich bogów.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!