Czas krwawego księżyca z nowym zwiastunem. Kolejna produkcja Martina Scorsese z gwiazdorską obsadą

Krzysztof Żołyński
2023/07/06 11:35
0
0

Martin Scorsese nakręcił w swojej bogatej karierze przeróżne filmy, ale westernu chyba nie spodziewał się nikt. Zobaczcie zwiastun Czasu krwawego księżyca z plejadą gwiazd.

Czas krwawego księżyca zdobywa liczne pochwały za wspaniale zrealizowane widowisko, portretujące światek przestępców. Główne role w produkcji zagrali Leonardo DiCaprio, Robert De Niro i debiutująca na ekranie Lily Gladstone. O tej ostatniej mówi się wręcz, że skradła widowisko DiCaprio. Film został entuzjastycznie przyjęty w Cannes, włącznie z owacjami na stojąco. Film wymieniany jest w gonie najsilniejszych pretendentów do Oscarów, a co odważniejsi recenzenci wieszczą już deszcz statuetek.

Czas krwawego księżyca z nowym zwiastunem. Kolejna produkcja Martina Scorsese z gwiazdorską obsadą

Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun tego filmu. Jak już wspomniano, za reżyserię odpowiada Martin Scorsese. Film powstał według scenariusza napisanego przez słynnego reżysera do spółki z Erikiem Rothem. Ten ostatni stworzył skrypt do kultowego i obsypanego nagrodami Forresta Gumpa.

W obsadzie pojawili się: Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Brendan Fraser oraz John Lithgow.

GramTV przedstawia:

Film powstał na zlecenie Apple TV+, ale najpierw wejdzie do kin, a następnie pojawi się w streamingu.

Nowy zwiastun filmu Czas krwawego księżyca

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!