Gladiator 2 wkrótce otrzyma pierwszy zwiastun. Jest konkretny termin

Radosław Krajewski
2024/06/25 16:00
0
0

Na zwiastun jeszcze trochę będziemy musieli poczekać. Paramount Pictures ma jednak sprytny plan.

Podczas tegorocznego CinemaCon, który odbył się kwietniu, na panelu Paramount Pictures zaprezentowano widowni pierwszy zwiastun Gladiatora 2. Wydawało się, że materiał szybko trafi do sieci, ale wytwórnia wciąż nie zdecydowała się na jego wypuszczenie. Studio od początku miało zupełnie inne plany i zamierza wykorzystać premierę największego letniego hitu tego roku, aby promować swój film.

Gladiator
Gladiator

Gladiator 2 – kiedy pierwszy zwiastun?

Pierwszego zwiastuna Gladiatora 2 możemy spodziewać się już w połowie lipca. Paramount Pictures zamierza opublikować zwiastun przed kinowym debiutem Deadpool & Wolverine, aby trailer ich filmu był pokazywany przed seansami produkcji Marvela. Tym samym jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku będzie promowany w kinach przy okazji premiery trzeciej części Deadpoola, która według ostatnich prognoz finansowych ma zarobić jedną z najwyższych kwot w historii amerykańskiego box office podczas weekendu otwarcia.

Przypomnijmy, że na zwiastunie Gladiatora 2 pokazywanym podczas CinemaCon znalazły się sceny z początku kariery Maximusa jako nowego wojownika na arenie. Pojawiają się rozmaite zwierzęta, z którymi przyjmie mu się zmierzyć, a także z bohaterem granym przez Pedro Pascala. Materiał ujawnia także rolę Denzela Washingtona, który wciela się w tajemniczą postać, która wszystkimi manipuluje.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Paul Mescal, Denzel Washington, Connie Nielsen, Derek Jacobi, Djimon Hounsou, Joseph Quinn, Pedro Pascal, May Calamawy, Lior Raz, Peter Mensah, Matt Lucas oraz Fred Hechinger.

Przypomnijmy, że Gladiator 2 ma zadebiutować w kinach 22 listopada 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!