Genialna oferta Disney+ na czerwiec. Avatar 2, serial Marvela i wiele nowości

Radosław Krajewski
2023/05/24 11:45

W przyszłym miesiącu subskrybenci platformy Disneya nie będą mogli narzekać na brak premier.

Disney+ zaprezentował pełną ofertę filmów i seriali na czerwiec. Już w przyszłym miesiącu czeka nas dużo oczekiwanych nowości, na czele z premierą Avatara: Istoty wody na streamingu, a także serialu Tajna Inwazja należącego do uniwersum Marvela. Ponadto w ofercie pojawi się świetnie przyjęty przez krytyków film Flamin’ Hot: Smak sukcesu, a także seriale Saint X i Wielkie nadzieje. Pełną listę nowości znajdziecie poniżej.

Genialna oferta Disney+ na czerwiec. Avatar 2, serial Marvela i wiele nowości

Disney+ - premiery czerwca 2023

Avatar: Istota wody (film) – 7 czerwca

James Cameron powraca na Pandorę w wielkim stylu, osiągając w "Avatar: Istota wody" wyżyny artystyczne. W zapierającej dech nowej odsłonie, rozgrywającej się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części, śledzimy losy rodziny Sullych i poznajemy majestatyczne morskie stworzenia zwane tulkunami.

Saint X (serial) – 7 czerwca

Serial kryminalny opowiadany z perspektywy wielu płaszczyzn czasowych odkrywa na nowo i wywraca do góry nogami ten gatunek filmowy. Tajemnicza śmierć młodej kobiety podczas idyllicznych wakacji na Karaibach wywołuje dramatyczny efekt domina, który ostatecznie popycha jej siostrę ku niebezpiecznemu pościgowi za prawdą.

Flamin's Hot - Smak sukcesu (film) - 9 czerwca

„Flamin' Hot” to inspirująca historia Richarda Montañeza, woźnego Frito Lay, który wykorzystał swoje meksykańsko-amerykańskie dziedzictwo i wychowanie, aby zamienić kultowe Flamin' Hot Cheetos w przekąskę, która zrewolucjonizowała przemysł spożywczy i stała się światowym fenomenem popkultury.

GramTV przedstawia:

Goło i wesoło (serial) – 14 czerwca

Minęło 25 lat, odkąd sześciu bezrobotnych facetów obnażyło się w filmie „Goło i wesoło”. Od tamtej pory świat bardzo się zmienił, a oni? Gaz został dziadkiem i nie starzeje się z gracją. Wciąż wymyśla nowe, szalone przekręty, a jego nastoletnia córka idzie w jego ślady. Dave wciąż jest jego najlepszym przyjacielem – tyle że już ze sobą nie rozmawiają. Zamiast tego Dave wlecze się przez życie, oddany swej żonie i ich pieskowi. Jednak Jean oczekuje, że wyprowadzanie ich czworonoga nie będzie jedyną ambicją Dave’a – zwłaszcza teraz, kiedy została dyrektorką problematycznej szkoły. Gerald, już na emeryturze, nie potrafi odnaleźć się we współczesnym świecie, jednak to Horse cierpi w nim najbardziej. Po nieudanej próbie odbicia się od dna przyjaciele zbierają się, aby oddać hołd staremu przyjacielowi.

Tajna Inwazja (serial) – od 21 czerwca

„Tajna inwazja” to najnowszy serial Marvel Studios, będący częścią MCU. Nick Fury dowiaduje się, że ludzkość ma zostać zaatakowana przez radykalną frakcję zmiennokształtnych Skrulli. Wzywa na pomoc grupę sprawdzonych sojuszników: Everetta Rossa, Marię Hill i zaprzyjaźnionego Skrulla Talosa. Rozpoczyna się wyścig z czasem, by zapobiec nadciągającej katastrofie i ocalić ludzkość.

Wielkie nadzieje (serial) – 28 czerwca

Ten sześcioodcinkowy serial oparty jest na powieści Charlesa Dickensa o tym samym tytule. Serial śledzi historię dojrzewającego Pipa, sieroty, który tęskni za lepszym życiem aż do momentu, gdy zrządzenie losu i niecne knowania tajemniczej i ekscentrycznej panny Havisham pokazują mu mroczny świat możliwości. W obliczu wielkich nadziei, jakie się w nim pokłada, Pip będzie musiał poznać prawdziwy koszt tego nowego świata i przekonać się, czy rzeczywiście uczyni go on człowiekiem, jakim chciałby być. Powieść Dickensa będąca dotkliwą krytyką systemu klasowego została opublikowana w 1861 roku po tym, jak najpierw wydano ją w serii tygodniowych rozdziałów począwszy od grudnia 1860 roku.

Pozostałe premiery:

  • 8 czerwca - Wyprawa na dno
  • 14 czerwca - Rolnictwo na nowo
  • 14 czerwca - Odnaleźć siebie
  • 21 czerwca - Stan Lee
  • 23 czerwca - Najlepsi
  • 28 czerwca - Home Improvement (Sezony 1-8)
  • 29 czerwca - Gotowanie w ciemno
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!