Gas Station Simulator od teraz dostępny na konsolach. Jest i nowe DLC

DK
2022/10/20 17:00
1
0

Pokazano premierowe zwiastuny wersji gry na PS, Xboksa i Switcha.

Symulator pracownika stacji gazowej zadebiutował 15 września 2021. Tytuł od DRAGO entertainment cieszył się sporym zainteresowaniem graczy i zebrał bardzo dobre noty na Steamie. W międzyczasie przyszedł czas na kolejne DLC (ostatnie wychodzi teraz) i debiut tytułu na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Switch. Premierowe trailery z wersjami na te systemy publikujemy na samym dole.

Gas Station Simulator od teraz dostępny na konsolach. Jest i nowe DLC

W Gas Station Simulator kupujemy stary budynek i próbujemy przekształcić go w stację paliw. Trzeba wszystko odnowić i upiększyć, żeby mocno tu nie straszyło. Naprawiamy więc meble i malujemy ściany, a oprócz tego wyposażamy obiekt w sprzęt niezbędny do prowadzenia stacji. Później zostaje już tylko prowadzenie interesu: tankujemy, sprzedajemy różne drobne artykuły, a poza tym możemy też mieć myjnię.

DLC Airstrip

Ponadto warto dodać, że właśnie zadebiutowało nowe płatne DLC do gry. Airstrip, bo o nim mowa, wprowadza kolejne mechaniki, historię i nowego bohatera: pilota o imieniu Joe. Otwieramy małe lądowisko nieopodal naszej stacji i pomagamy w oporządzaniu maszyn lotniczych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
20/10/2022 19:25

warto dodać, że właśnie zadebiutowało nowe płatne DLC do gry.Jakie DLC dzisiaj zadebiutowało? Chyba nie jestem na bieżąco...

Can touch this dlc - 18 maja 2022

Party time - 22 września 2022

Airstrip - styczeń 2023

Shady deals - kiedyś w 2023