Gamescom 2022 z udziałem publiczności. Znamy datę i szczegóły targów w Kolonii

Mikołaj Ciesielski
2022/03/10 15:40

Organizatorzy zapowiadają, że w trakcie tegorocznej edycji nie zabraknie też sieciowych transmisji live.

Gamescom 2022 z udziałem publiczności. Znamy datę i szczegóły targów w Kolonii

Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że tegoroczna edycja Tokyo Games Show odbędzie się z udziałem publiczności. Okazuje się jednak, że to nie jedyne targi poświęcone grom wideo, które w tym roku wrócą do tradycyjnej formy. Śladem wspomnianej imprezy w Japonii podąży bowiem Gamescom, który po dwuletniej przerwie spowodowanej globalną pandemią koronawirusa, zaprosi graczy i branżowe media do odwiedzenia hal targowych w centrum Koelnmesse.

Zgodnie z przekazanymi informacjami targi Gamescom 2022 odbędą się w dniach 24-28 sierpnia w Kolonii, a 23 sierpnia będziemy mieli okazję śledzić dobrze nam znaną transmisję Gamescom Opening Night Live. Pierwszy dzień targów zarezerwowany będzie wyłącznie dla prasy i osób związanych z branżą, a w dniach 25-28 sierpnia targowe hale odwiedzą wszyscy zainteresowani, którzy zdecydują się na zakup biletu.

Organizatorzy podkreślają również, że w trakcie tegorocznej edycji targów Gamescom dostępnych będzie szereg transmisji live, dzięki którym gracze będą mogli na bieżąco śledzić całe wydarzenie bez konieczności wychodzenia z domu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!