Tokyo Games Show 2022 z udziałem publiczności. Znamy datę i szczegóły targów

Mikołaj Ciesielski
2022/02/28 10:40
0
0

Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Nothing Stops Gaming”.

Tokyo Games Show 2022 z udziałem publiczności. Znamy datę i szczegóły targów

Targi Tokyo Game Show 2022 odbędą się w tradycyjnej formie. Organizatorzy poinformowali, że tegoroczna edycja po raz pierwszy od dwóch lat zostanie przeprowadzona z udziałem publiczności, a hasłem przewodnim imprezy zostało hasło „Nothing Stops Gaming. Targi odbędą się w dniach 15-18 września w centrum konferencyjnym Makuhari Messe znajdującym się w mieście Chiba.

Zgodnie z przekazanymi informacjami pierwsze dwa dni targów (15 i 16 września) będą przeznaczone dla prasy i osób związanych z branżą. W trakcie kolejnych dwóch dni (17 i 18 września) targi Tokyo Game Show 2022 będą natomiast otwarte dla szerokiej publiczności. Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo zarówno w języku angielskim, jak i japońskim.

W trakcie ostatnich dwóch lat, różne rozrywkowe wydarzenia zniknęły z naszego życia, ale w tym czasie gry rozświetlały nasze dni i będą robić to również teraz, a także w kolejnych latach – hasło przewodnie Nothing Stops Gaming nam o tym przypomina” – informują organizatorzy Tokyo Game Show 2022.

Warto pamiętać, że na powrót do klasycznej formuły nie zdecydowali się organizatorzy E3. Już na początku stycznia poinformowano, że tegoroczna edycja targów nie odbędzie się z udziałem publiczności. Wciąż nie potwierdzono również, czy targi E3 2022 odbędą się w formie cyfrowego wydarzenia, jak miało to miejsce w ostatnich latach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!