Gamescom 2021: The Dark Pictures: House of Ashes na nowym zwiastunie

Mikołaj Ciesielski
2021/08/25 19:55

Produkcja Supermassive Games zadebiutuje na PC i konsolach w październiku.

Gamescom 2021: The Dark Pictures: House of Ashes na nowym zwiastunie

Podczas transmisji poprzedzającej gamescom Opening Night Live zaprezentowano nowy zwiastun The Dark Pictures: House of Ashes, czyli nowego horroru twórców Until Dawn. Deweloperzy pokazali kilka nowych ujęć ze swojej produkcji, a także przypomnieli, że tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S dokładnie 22 października bieżącego roku.

Warto wspomnieć, że akcja The Dark Pictures: House of Ashes rozgrywa się w 2003 roku w Iraku. Agentka CIA, Rachel King, dołącza do elitarnej wojskowej jednostki, która przeprowadza nalot na tajemniczy podziemny obiekt w górach Zagros, gdzie znajdować ma się broń chemiczna. Żołnierze dają się jednak zaskoczyć irackim siłom.

W wyniku strzelaniny dochodzi do wstrząsu ziemi, a obie strony wpadają do ruin sumeryjskiej świątyni. W podziemiach czai się starożytne zło, a pozbawieni łączności bohaterowie muszą znaleźć sposób na ucieczkę z przerażającego miejsca.

The Dark Pictures: House of Ashses podobnie jak poprzednie odsłony cyklu The Dark Pictures Anthology oraz wspomniane na początku wiadomości Until Dawn, skupi się przede wszystkim na eksploracji i podejmowaniu decyzji, które będą wpływać na dalsze losy opowieści.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!