Kena: Bridge of Spirits zachwyca na nowym gameplayu. Zobaczcie rozgrywkę w 4K

Mikołaj Ciesielski
2021/06/19 08:35

Zobaczcie kolejne ujęcia z nadchodzącej produkcji studia Ember Lab.

Kena: Bridge of Spirits zachwyca na nowym gameplayu. Zobaczcie rozgrywkę w 4K

Kena: Bridge of Spirits zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że studio Ember Lab coraz chętniej dzieli się nowymi materiałami ze swojej produkcji. Kilka dni temu deweloperzy opublikowali obszerny gameplay, natomiast wczoraj użytkownik serwisu YouTube, posługujący się pseudonimem „Cycu1udostępnił dwa materiały, zawierające kolejne fragmenty rozgrywki z Kena: Bridge of Spirits.

W opisach znajdziemy informacje, że autor otrzymał nagrania od studia Ember Lab. Zaprezentowany gameplay pochodzi rzekomo z wersji PC, a całość dostępna jest w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Pierwszy materiał skupia się przede wszystkim na eksploracji baśniowej krainy oraz rozwiązywaniu zagadek środowiskowych. Natomiast drugi jest poświęcony walce z oponentami. Rzućcie okiem i dajcie znać, jak podoba Wam się nadchodząca produkcja Ember Lab.

Na koniec przypomnijmy, że Kena: Bridge of Spirits zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Premierę gry zaplanowano na 24 sierpnia bieżącego roku. Zainteresowani mogą również zapoznać się z minimalnymi oraz rekomendowanymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!