FGS 2023: Dying Light 2 – nadchodzi duży patch. Teaser kolejnego fabularnego DLC

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/24 06:30

Polskie studio Techland przybyło na wydarzenie Future Games Show z oficjalną zapowiedzią kolejnej dużej aktualizacji oraz teaserem fabularnego DLC.

Jedną z wielu produkcji, które pojawiły się na tegorocznym pokazie Future Games Show, była gra Dying Light 2: Stay Human od polskiego studia Techland. Deweloperzy przygotowali dla graczy dwie niespodzianki – po pierwsze, dowiedzieliśmy się, że produkcja już niedługo otrzyma dużą aktualizację, i po drugie, otrzymaliśmy teaser kolejnego fabularnego DLC w postaci dwóch grafik koncepcyjnych.

FGS 2023: Dying Light 2 – nadchodzi duży patch. Teaser kolejnego fabularnego DLC

Dying Light 2 – nadchodzi duża aktualizacja

Jeśli chodzi o wspomnianą aktualizację, Tymon Smektała ze studia Techland zdradził, że patch zostanie udostępniony 20 kwietnia bieżącego roku. Czego możemy się natomiast spodziewać? Znaczących ulepszeń systemu walki, który będzie bardziej brutalny i satysfakcjonujący niż kiedykolwiek wcześniej.

Oprócz tego patch wprowadzi nowy system transmogryfikacji, dzięki któremu gracze nie będą musieli już wybierać pomiędzy statystykami a stylem, gdyż system pozwoli lepiej przekształcić nasz ulubiony ekwipunek, aby pasował do wyglądu postaci. Trzeba przyznać, że brzmi to obiecująco.

Dying Light 2 – teaser kolejnego fabularnego DLC

Deweloperzy postanowili także podzielić się ze społecznością teaserem kolejnego fabularnego dodatku – Smektała określił to następną fabularną zawartością do pobrania, która pojawi się jeszcze w tym rokuw postaci dwóch grafik koncepcyjnych. Pierwsza prezentuje jesienne miasto z wieżą kościelną w tle, a druga zaś pokazuje nową lokację w Morlech Asylum. Więcej szczegółów na temat nowego DLC otrzymamy najprawdopodobniej w kolejnych tygodniach.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Dying Light 2: Stay Human zadebiutowało 4 lutego ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W planach jest też wersja na Nintendo Switch. Więcej informacji znajdziecie w naszej encyklopedii.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!