Frostpunk 2 na nowym zwiastunie. 11 bit studios pokazuje ujęcia na silniku gry

Mikołaj Ciesielski
2023/12/01 07:50
0
0

Gracze mogą szykować się również na kolejne atrakcje.

Na początku października w sieci pojawiło się kilka zrzutów ekranu z Frostpunk 2. Wczoraj natomiast – w trakcie PC Gaming Show: Most Wanted – gracze mieli okazję obejrzeć nowy zwiastun nadchodzącej produkcji 11 bit studios. Zgodnie z przekazanymi informacjami w najnowszym materiale promocyjnym zainteresowani mogą po raz pierwszy zobaczyć ujęcia stworzone na silniku gry Frostpunk 2.

Frostpunk 2 na nowym zwiastunie. 11 bit studios pokazuje ujęcia na silniku gry

11 bit studios prezentuje nowy zwiastun Frostpunk 2. Pierwsze ujęcia na silniku gry

Opublikowany przez 11 bit studios zwiastun zapowiada jedynie, że miasto we Frostpunk 2 będzie znacznie większe od tego, którym mieliśmy okazję zarządzać w pierwszej części. Niestety materiał nie zdradza zbyt wielu dodatkowych szczegółów na temat polskiej produkcji. Na szczęście gracze zainteresowani wspomnianym tytułem mogą szykować się na kolejne atrakcje.

Jakub Stokalski i Łukasz Juszczyk – pełniący funkcje reżyserów gry – zapowiedzieli, że Frostpunk 2 otrzyma wkrótce pełnoprawny gameplay trailer. Przedstawiciele 11 bit studios poinformowali bowiem, że zwiastun z fragmentami rozgrywki znajduje się „tuż za rogiem”. Niewykluczone więc, że wspomniana produkcja pojawi się na The Game Awards 2023, które rozpocznie się 8 grudnia o 1:30 czasu polskiego.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Frostpunk 2 powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Niewykluczone jednak, że produkcja 11 bit studios z czasem pojawi się również na konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na rynku w pierwszej połowie 2024 roku, ale dokładna data premiery wciąż pozostaje tajemnicą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!