Deweloperzy z PlayStation wybierają najlepszych bossów z gier FromSoftware

Maria Wawrzyniak
2022/02/08 10:30

Z okazji zbliżającej się premiery gry Elden Ring na oficjalnym blogu PlayStation pojawił się bardzo interesujący tekst na temat gier studia FromSoftware.

Deweloperzy z zespołów deweloperskich należących do PlayStation postanowili ujawnić zestawienie najlepszych bossów z gier od studia FromSoftware z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery gry Elden Ring. Oryginalny test w języku angielskim zainteresowani mogą znaleźć pod tym adresem. Nietrudno się jednak domyślić, iż lista została dosłownie zdominowana przez przeciwników z gier należących do serii Dark Souls. Oczywiście, pojawiło się też Sekiro: Shadows Die Twice oraz słynne Bloodborne.Deweloperzy z PlayStation wybierają najlepszych bossów z gier FromSoftwareNa sam początek warto zaznaczyć, iż Sony postanowiło poznać na ten temat opinię samego Hidetaki Miyazakiego, nazywanego ojcem Dark Souls. Deweloper ujawnił, że najlepiej wspomina Starego Mnicha z Demon’s Souls – szerzej omówiliśmy jego opinię w osobnej wiadomości, którą znajdziecie tutaj.

W sumie w zestawieniu znajdziemy aż pięciu przeciwników z serii Dark Souls, aczkolwiek żaden z nich nie pochodzi z drugiej odsłony serii. Na deweloperach z PlayStation Studios największe wrażenie zrobili: Wielki Szary Wilk Sif, Ornstein i Smough, Rycerz Artorias, Tancerka z Mroźnej Doliny oraz Bezimienny Król. Dalej mamy Sekiro: Shadows Die Twice – tutaj deweloperzy z Naughty Dog, Bluepoint Games oraz Firesprite wyróżnili Sowę (ojca), Bezgłowiego Małpiego Strażnika i Panią Motyl. Co ciekawe, w tekście znajdziemy jedynie dwóch bossów z Bloodborne: Lady Marię z Astralnej Wieży Zegarowej oraz Ludwiga Przeklętego.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Elden Ring ma zadebiutować 25 lutego bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!