Forza Motorsport wkrótce z obszerną prezentacją. Zaprezentowano okładkę gry

Mikołaj Ciesielski
2023/05/26 10:00
0
0

Deweloperzy z Turn 10 Studios szykują konkretny pokaz nowej odsłony serii Forza Motorsport.

Według nieoficjalnych doniesień Forza Motorsport ma zadebiutować na rynku w październiku 2023 roku. Microsoft oraz deweloperzy z Turn 10 Studios wciąż nie ujawnili jednak dokładnej daty premiery wspomnianej produkcji. Niewykluczone jednak, że wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie. Twórcy zapowiedzieli bowiem obszerną prezentacją, a także zaprezentowali okładkę gry.

Forza Motorsport wkrótce z obszerną prezentacją. Zaprezentowano okładkę gry

Zaprezentowano samochody z okładki Forza Motorsport. Turn 10 Studios zaprasza na obszerny pokaz gry

Okazuje się, że okładkę Forza Motorsport zdobić będą dwa samochody – Cadillac Racing V-Series.R oraz Chevrolet Corvette E-Ray. Deweloperzy z Turn 10 Studios zapowiedzieli, że wspomniane auta będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji podczas czerwcowego Xbox Games Showcase, na którym zobaczymy nowy zwiastun wspomnianej produkcji.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że to właśnie na pokazie Microsoftu poznamy również datę premiery. To jednak nie koniec atrakcji zapowiedzianych przez deweloperów. Turn 10 Studios poinformowało bowiem, że już 13 czerwca 2023 roku – zaledwie dwa dni po Xbox Games Showcase – w ramach transmisji Forza Monthly zaprezentowany zostanie nowy gameplay z Forza Motorsport. Pokaz będzie poświęcony trybowi kariery dla jednego gracza.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Forza Motorsport powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Produkcja Turn 10 Studios ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Dokładna data premiery gry wciąż nie jest jednak znana.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!