Forza Motorsport zadebiutuje w październiku? Kolejne wieści na temat premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/05/15 14:30
0
0

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat potencjalnego terminu debiutu produkcji Turn 10 Studios.

Pod koniec kwietnia mieliśmy okazję zobaczyć nowy materiał wideo z Forza Motorsport prezentujący funkcję Blind Driving Assists. Wciąż nie otrzymaliśmy jednak daty premiery nadchodzącej produkcji Turn 10 Studios. W sieci pojawiły się jednak nowe doniesienia na temat rzekomego terminu debiutu wspomnianego tytułu, z których wynika, że gracze PC i posiadacze konsol Xbox wsiądą za kierownicę dopiero jesienią.

Forza Motorsport zadebiutuje w październiku? Kolejne wieści na temat premiery

Premiera Forza Motorsport w październiku 2023 roku?

Autorem najnowszych doniesień związanych z premierą Forza Motorsport jest MrMattyPlays, który od dłuższego czasu dzieli się informacjami i ciekawostkami związanymi z marką Xbox. YouTuber w najnowszym odcinku podcastu Defining Duke poinformował, że nowa produkcja Turn 10 Studios ma trafić do sprzedaży w październiku 2023 roku. Nie otrzymaliśmy jednak dokładnej daty debiutu wspomnianego tytułu.

GramTV przedstawia:

Powyższe doniesienia nie doczekały się oczywiście komentarza ze strony Microsoftu oraz deweloperów z Turn 10 Studios. Warto jednak wspomnieć, że MrMattyPlays już w styczniu informował, że Starfield nie zadebiutuje na rynku w pierwszej połowie 2023 roku. Niewykluczone więc, że i tym razem YouTuber ponownie podzielił się sprawdzoną informacją.

Na koniec przypomnijmy, że Forza Motorsport powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja Turn 10 Studios ma zaoferować „najpiękniejszą i najbardziej fotorealistyczną grafikę”, a wszystko to dzięki technologii ray tracing.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!