Pierwsza aktualizacja do Forza Motorsport. Gracze wciąż niezadowoleni

Wincenty Wawrzyniak
2023/10/19 22:50
0
0

Gra otrzymała pierwszą pełnoprawną aktualizację, która koncentruje się m.in. na systemie tuningu aut. Gracze wciąż jednak nie są zadowoleni z tego, iż zostały w niej irytujące błędy.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o krytycznym błędzie w grze Forza Motorsport. Nic więc dziwnego, że gracze z niecierpliwością wyczekiwali pierwszej pełnoprawnej aktualizacji. Przedstawiciele studia Turn 10 poinformowali niedawno o udostępnieniu patcha ważącego około 750 megabajtów na platformie Steam i około 2,5 gigabajta na platformach firmy Microsoft. Lista zmian jest całkiem długa, aczkolwiek gracze nadal są niezadowoleni z obecności niektórych błędów.

Pierwsza aktualizacja do Forza Motorsport. Gracze wciąż niezadowoleni

Forza Motorsport z pierwszą aktualizacją

Na wspomnianej liście znajdziemy między innymi informacje o naprawie błędów związanych ze stabilnością, czyli crashami, ustawieniami sterowania, a także o pomniejszych ulepszeniach fizyki. Oprócz tego twórcy poinformowali o modyfikacjach w systemie ulepszania aut (tuningu) oznaczających głównie obniżenie poziomów wymaganych do odblokowania poszczególnych części.

Największy problem społęczność ma z faktem, iż lista znanych problemów nadal jest bardzo obszerna, a deweloperzy nie naprawili błędu, o którym wspomniałem na samym początku. Pozostaje mieć nadzieję, że Turn 10 Studios szybko wypuści kolejną łatkę.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!