Forza Horizon 5 bije rekordy popularności. Kolejny kamień milowy osiągnięty

DK
2022/06/06 19:40
0
0

Do tak wysokiego wyniku z pewnością przyczyniło się umieszczenie tytułu w Game Passie.

Od premiery Forza Horizon 5 minęło dokładnie siedem miesięcy. Od tego czasu do gry zalogowało się 20 milionów kont. To oczywiście nie jest równoznaczne z liczbą osób, które miały okazję zagrać w tę produkcję, ale i tak wynik jest imponujący.

Forza Horizon 5 bije rekordy popularności. Kolejny kamień milowy osiągnięty

Na tak dobry rezultat na pewno wpłynęła decyzja Microsoftu, by od momentu premiery umieścić tytuł w usłudze Xbox Game Pass. Kto jeszcze nie próbował w to grać, na pewno powinien spróbować, bo jest to wspaniała produkcja – potwierdzają to oceny w portalu Metacritic.com. Do tej pory nową Forzę w wydaniu na Xboksa Series X oceniło 103 krytyków – i na tej podstawie tytuł osiągnął wynik 92 procent. Natomiast 3468 graczy zadecydowało o średniej 8,2 procent.

GramTV przedstawia:

Forza Horizon 5 zadebiutowała 5 listopada 2021. Produkcja jest dostępna na pecetach i Xboksach. Pod tym adresem znajdziecie recenzję – nasz redaktor docenił wspaniałość świata, piękną grafikę i dużą liczbę dostępnych pojazdów. Tymczasem w sieci już krążą pogłoski o pracach nad szóstą odsłoną serii. Na razie oficjalnie nie wiadomo jeszcze nic na ten temat.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!