Fort Solis z ważną aktualizacją. Wprowadzono opcję, której domagali się gracze

Mikołaj Ciesielski
2024/01/02 07:35
0
0

Polsko-brytyjski thriller science fiction doczekał się też kilku poprawek.

Od premiery Fort Solis minęły już ponad cztery miesiące. Polsko-brytyjski thriller science fiction zebrał mieszane recenzje, a branżowi dziennikarze – a także sami gracze – często narzekali na irytujące tempo poruszania się postaci. Okazuje się, że deweloperzy z Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games postanowili naprawić irytujący element i przygotowali stosowną aktualizację.

Fort Solis z ważną aktualizacją. Wprowadzono opcję, której domagali się gracze

Fort Solis nie powinno już irytować tempem ruchu postaci. Wszystko dzięki ostatniej aktualizacji

Zgodnie z przekazanymi informacjami najnowsza „łatka” do gry Fort Solis wprowadza funkcję szybszego poruszania się postaci po wciśnięciu klawisza shift. Patch został udostępniony w zeszłym tygodniu wyłącznie na komputerach osobistych, ale – jak podkreślają sami twórcy – trwają również prace nad aktualizacją na PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy potrzebują jednak nieco więcej czasu na „zebranie wystarczającej liczby opinii”. Wspomniana aktualizacja do gry Fort Solis wprowadza także kilka mniejszych poprawek. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółowym opisem patcha, to znajdziecie go we wpisie opublikowanym na platformie Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Fort Solis dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5. Głosu głównemu bohaterowi produkcji Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games użyczył Roger Clark (znany m.in. z roli Arthura Morgana w Red Dead Redemption 2). Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Fort Solis - walking simulator jak od Naughty Dog.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!