Fort Solis z dokładną datą premiery. Troy Baker gwiazdą nowego zwiastuna

Mikołaj Ciesielski
2023/06/27 17:45
0
0

Produkcja Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games zadebiutuje już za kilka tygodni.

Pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że Fort Solis zadebiutuje latem 2023 roku nie tylko na PC, ale także na PlayStation 5. Deweloperzy z Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games postanowili tymczasem ponownie przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji. W sieci pojawił się bowiem nowy materiał promocyjny gry, który ujawnił dokładną datę premiery narracyjnego thrillera, którego akcja rozgrywa się na Marsie.

Fort Solis z dokładną datą premiery. Troy Baker gwiazdą nowego zwiastuna

Fort Solis z premierą w sierpniu. Do sieci trafił nowy zwiastun narracyjnego thrillera

Okazuje się, że Fort Solis zadebiutuje na PC i PlayStation 5 dokładnie 22 sierpnia 2023 roku. Bohaterem najnowszego zwiastuna jest natomiast Troy Baker, który ujawnia, dlaczego zdecydował się wystąpić we wspomnianej produkcji. W materiale nie zabrakło również miejsca na prezentację kilku fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji.

Aby uczcić zapowiedź daty premiery, przygotowaliśmy nowy zwiastun "Witamy w Fort Solis", prezentujący wycieczkę po tytułowej stacji górniczej. Zwiastun ten został ekskluzywnie zaprezentowany na platformie IGN wraz ze specjalnym wstępem nagranym przez Troy’a Bakera i prezentuje on rzeczywisty gameplay – poinformował Piotr Kurowski, prezes Fallen Leaf.

Deweloperzy zapowiadają, że wspomniany zwiastun jest jedynie częścią „szeroko zakrojonego planu marketingowego”. Budżet przeznaczony na promocję tytułu wynosi bowiem 500 tysięcy dolarów. W najbliższych tygodniach możemy się więc spodziewać kolejnych materiałów poświęconych Fort Solis.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Troy Baker nie jest jedynym znanym nazwiskiem w obsadzie Fort Solis. Głównym bohaterem produkcji Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games jest bowiem inżynier Jack Leary, któremu głosu użyczył Roger Clark (znany m.in. z roli Arthura Morgana w Red Dead Redemption 2). Zgodnie z zapowiedziami w grze usłyszymy również Julię Brown.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!