FGS 2023: Fort Solis trafi również na PlayStation 5. Mamy nowy gameplay trailer

Mikołaj Ciesielski
2023/03/24 07:30
0
0

Zobaczcie kolejny materiał promocyjny z polsko-brytyjskiego thrillera w klimatach science fiction.

Pod koniec stycznia poznaliśmy przybliżoną datę premiery Fort Solis. Tymczasem deweloperzy z Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games postanowili ponownie przypomnieć graczom o swojej nadchodzącej produkcji. Podczas Future Games Show Spring Showcase 2023 zaprezentowano bowiem nowy gameplay trailer, który ujawnił, że polsko-brytyjski thriller w klimatach science fiction trafi do szerszego grona odbiorców.

FGS 2023: Fort Solis trafi również na PlayStation 5. Mamy nowy gameplay trailer

Fort Solis zadebiutuje latem 2023 na PC i PlayStation 5

Najnowszy zwiastun Fort Solis informuje, że produkcja Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games trafi nie tylko na komputery osobiste, ale także na konsole PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami tytuł ukaże się na wymienionych platformach latem 2023 roku. Deweloperzy nie ujawnili jednak dokładnej daty premiery.

Należy jednak podkreślić, że wspomniany materiał promocyjny nie tylko informuje o konsolowej wersji, ale także pozwala sprawdzić, jak Fort Solis prezentuje się w akcji. W zwiastunie nie brakuje bowiem fragmentów rozgrywki, które zapowiadają całkiem klimatyczną przygodę. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i oceńcie sami.

Na koniec warto przypomnieć, że w obsadzie Fort Solis znalazło się kilka znanych nazwisk. Głównym bohaterem produkcji Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games jest bowiem inżynier Jack Leary, któremu głosu użyczył Roger Clark (znany m.in. z roli Arthura Morgana w Red Dead Redemption 2). Ponadto w grze usłyszymy również Troya Bakera oraz Julię Brown.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!