Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Fort Solis - poznaliśmy przybliżoną datę premiery polskiego thrillera

Jakub Smolak
2023/01/21 11:00

Zapowiada się klimatycznie.

Fort Solis to produkcja, nad którą pracuje polsko-brytyjski zespół z biurami w Warszawie i Liverpoolu. Mowa tutaj o deweloperach z Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games. O grze mogliście usłyszeć już wcześniej, gdyż jej zapowiedź przyciągnęła naszą uwagę. Deweloperzy ujawnili przybliżoną datę premiery oraz podzielili się porcją klimatycznych ujęć. Zachęcamy do zapoznania się z poniższa galerią.

Fort Solis - poznaliśmy przybliżoną datę premiery polskiego thrillera

Kiedy premiera Fort Solis?

Fort Solis zostanie wydane przez ekipę Dear Villagers. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu wydawcy. Ten mroczny thriller ukaże się na rynku latem 2023 roku.

Akcja gry przeniesie nas na Marsa. W trakcie przygody wcielimy się w postać inżyniera Jacka Leary'ego, który będzie eksplorować opuszczoną stację kosmiczną. Nie wszystko pójdzie jednak zgodnie z planem. Na pomoc załodze i ucieczkę z upiornego miejsca będziemy mieli wyłącznie jedną noc.

W obsadzie Fort Solis znajdziemy znane nazwiska - Troy Baker, Julia Brown i Roger Clark. Gra zaprojektowana ma zostać w taki sposób, by zagwarantować maksymalną immersję z głównym bohaterem. W Fort Solis nie znajdziemy interfejsu HUD, ekranów ładowania czy cięć kamery. Twórcy zapowiadają również wiele zakończeń, na które będą wpływać podejmowane przez nas decyzje.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!