Fort Solis na zwiastunie. Kolejne ujęcia z polsko-brytyjskiego thrillera sci-fi

Mikołaj Ciesielski
2023/08/03 10:00
0
0

Produkcja Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games zadebiutuje już w tym miesiącu.

W tym tygodniu mieliśmy już okazję zobaczyć obszerny gameplay z Fort Solis, czyli nadchodzącego polsko-brytyjskiego thrillera w klimatach science fiction. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów promocyjnych poświęconych wspomnianej produkcji. W sieci pojawił bowiem nowy zwiastun gry, który ponownie pozwala sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji.

Fort Solis na zwiastunie. Kolejne ujęcia z polsko-brytyjskiego thrillera sci-fi

Nowy zwiastun Fort Solis przedstawia „ciemną stronę” Marsa

Najnowszy zwiastun Fort Solis – jak zapowiada sam jego tytuł – pozwala odkryć „ciemną stronę” Marsa, na którym rozgrywa się akcja nadchodzącej produkcji Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games. We wspomnianym materiale promocyjnym nie zabrakło również miejsca na fragmenty rozgrywki. Całość prezentuje się naprawdę nieźle, a sama gra powinna zainteresować wszystkich fanów klimatów science fiction.

W odpowiedzi na nietypowe nagłe wezwanie z odległej bazy górniczej Jack przybywa do mrocznego, opuszczonego Fortu Solis. Noc nie ma końca, wydarzenia wymykają się spod kontroli, a prawda o losach załogi zaczyna wychodzić na światło dzienne. W dodatku nadciąga burza, ograniczając możliwości ucieczki Jacka, który musi przetrwać do rana – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Fort Solis zmierza na PC i PlayStation 5. Premiera gry zaplanowana jest na 22 sierpnia 2023 roku. Głosu głównemu bohaterowi produkcji Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games użyczył Roger Clark (znany m.in. z roli Arthura Morgana w Red Dead Redemption 2). Zgodnie z zapowiedziami w grze usłyszymy również Julię Brown oraz Troya Bakera.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!