Fort Solis na obszernej rozgrywce. Polsko-brytyjski thriller sci-fi w akcji

Mikołaj Ciesielski
2023/08/01 07:25
0
0

Premiera już w tym miesiącu.

Niedawno Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games poinformowali, że Fort Solis osiągnęło tzw. złoty status. Premiera polsko-brytyjskiego thrillera science fiction zbliża się natomiast wielkimi krokami, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że w sieci pojawił się nowy materiał wideo poświęcony wspomnianej produkcji. Tym razem zainteresowani mają szansę obejrzeć obszerny gameplay i sprawdzić, jak gra prezentuje się w akcji.

Fort Solis na obszernej rozgrywce. Polsko-brytyjski thriller sci-fi w akcji

Do sieci trafił długi gameplay z Fort Solis – polsko-brytyjskiego thrillera science ficition

Udostępnione przez redakcję IGN wideo trwa blisko 15 minut. Gameplay skupia się przede wszystkim na eksploracji, która została urozmaicona sekwencjami QTE oraz różnego rodzaju interakcjami. Całości towarzyszy również wymiana zdań pomiędzy dwójką bohaterów, a mianowicie Jackiem oraz Jessicą.

Trzeba przyznać, że Fort Solis wygląda naprawdę dobrze. Część osób z pewnością może narzekać, że na zaprezentowanym materiale wideo brakuje akcji. Niewykluczone jednak, że Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games nie chcą zdradzać zbyt wiele i psuć graczom zabawy z przeżywania bardziej efektownych sekwencji. Rzućcie okiem na gameplay na dole wiadomości i dajcie znać, czy zamierzacie zagrać we wspomnianą produkcję.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Fort Solis zmierza na PC i PlayStation 5. Premiera gry zaplanowana jest na 22 sierpnia 2023 roku. Głosu głównemu bohaterowi produkcji Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games użyczył Roger Clark (znany m.in. z roli Arthura Morgana w Red Dead Redemption 2). Zgodnie z zapowiedziami w grze usłyszymy również Julię Brown oraz Troya Bakera.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!