Forspoken na zwiastunie z japońskim dubbingiem. Square Enix promuje nową markę

Mikołaj Ciesielski
2022/09/15 10:05

Wydawca podzielił się kilkoma nowymi ujęciami z nadchodzącego action-RPG od studia Luminous Productions.

Forspoken na zwiastunie z japońskim dubbingiem. Square Enix promuje nową markę

Od premiery Forspoken dzieli nas jeszcze kilka miesięcy. W ostatnim czasie nie możemy jednak narzekać na brak wiadomości związanych ze wspomnianą produkcją. Kilka dni temu otrzymaliśmy bowiem szczegóły dotyczące długości gry, a także mieliśmy okazję przyjrzeć się nowym zrzutom ekranu. Tymczasem firma Square Enix postanowiła opublikować kolejny zwiastun nadchodzącego action-RPG od studia Luminous Productions.

Forspoken na zwiastunie z Tokyo Game Show 2022

Najnowszy materiał promocyjny pozwala przyjrzeć się kilku scenkom przerywnikowym, dzięki którym zainteresowani mogą m.in. lepiej przyjrzeć się poszczególnym bohaterom, odgrywającym kluczowe role w przygotowanej przez twórców historii. Całość dostępna jest z japońskim dubbingiem, a w materiale nie zabrakło również miejsca na nowe fragmenty rozgrywki. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i dajcie znać, czy zamierzacie dać szansę nowej produkcji twórców Final Fantasy XV.

Na koniec przypomnijmy, że Forspoken zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 24 stycznia 2023 roku. Warto również pamiętać, że po dwóch latach od premiery produkcja Luminous Productions będzie mogła pojawić się także na konsolach Xbox.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!