Fobia: St Dinfna Hotel na trailerze premierowym

DK
2022/06/28 17:10

Horror ląduje dziś na wszystkich dużych platformach. Zwiastun prezentuje walkę, rozwiązywanie zagadek i takie tam.

Mroczna produkcja autorstwa Pulsatrix Studios debiutuje już dziś na pecetach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X. Twórcy i wydawca z Maximum Games postanowili przypomnieć o tym fakcie graczom, publikując premierowy zwiastun. Obejrzycie go na dole niniejszej wiadomości.

Fobia: St Dinfna Hotel na trailerze premierowym

Fobia: St Dinfna Hotel opowiada o hotelu, w którym dzieją się trudne do wytłumaczenia rzeczy. Wcielamy się w dziennikarza-amatora, który decyduje się na wyprawę do nawiedzonego miejsca, by poznać prawdę. I w sumie dostaje to, czego chciał. A przy okazji musi stawić czoła niebezpiecznej sekcie, która eksperymentuje na ludziach.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o inne newsy dotyczące produkcji, to wczoraj informowaliśmy o pierwszych jej recenzjach. Wynika z nich, że Fobia to całkiem przyzwoity tytuł, który zachwyca atmosferą i przemyślanym settingiem. Niestety gra nie jest perfekcyjna – niektórzy narzekają chociażby na dość płytkie mechanizmy walki. Zawsze możecie sprawdzić tę grę na własnej skórze i sami wyrobić sobie opinię na jej temat – na Steamie jest dostępne demo Fobia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!