SGF 2022: Flashback 2 z przybliżoną datą premiery. Zobaczcie nowy zwiastun gry

Mikołaj Ciesielski
2022/06/10 08:45
1
0

Kontynuacja kultowej platformówki z lat 90. zmierza na komputery osobiste oraz konsole.

SGF 2022: Flashback 2 z przybliżoną datą premiery. Zobaczcie nowy zwiastun gry

Jeśli czekacie na zapowiedziane w maju ubiegłego roku Flashback 2, to mamy dla Was dobre wieści. Na wczorajszym pokazie Summer Game Fest zaprezentowano nowy zwiastun ze wspomnianej produkcji. W materiale nie zabrakło krótkich fragmentów rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą sprawdzić, jak nadchodząca kontynuacja kultowej platformówki z lat 90. prezentuje się w akcji. Trailer znajdziecie na dole wiadomości.

To jednak nie koniec, ponieważ ze wspomnianego zwiastuna dowiedzieliśmy się również, że Flashback 2 zadebiutuje na rynku zimą tego roku. Niestety nie podano dokładnej daty premiery. Wiemy natomiast, że tytuł zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Warto przypomnieć, że nad Flashback 2 wspólnie ze studiem Microids Lyon pracuje Paul Cuisset, czyli twórca pierwszej części. Zgodnie z zapowiedziami nadchodzący sequel ma „zadowolić fanów oryginału, ale też zainteresować nowych graczy, którzy mają słabość do futurystycznych gier”. W grze będziemy mieli okazję odwiedzić lokacje znane z oryginału, a także zwiedzić zupełnie nowe miejscówki.

Flashback 2 przedstawi również zupełnie nową historię „łącząca akcję, łamigłówki i infiltrację”. Miłośników pierwowzoru z pewnością ucieszy także fakt, że za muzykę w nadchodzącej kontynuacji odpowiada Raphael Gesqua – twórca ścieżki dźwiękowej do pierwszego Flashback. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić sequel wspomnianej platformówki z lat 90.

k

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
strannik
Gramowicz
10/06/2022 12:54

I to jest nowina!