Flashback 2 otrzymał nowy zwiastun i niepewną datę premiery

Krzysztof Żołyński
2023/04/27 15:45
2
1

Flashback 2 otrzymał dziś nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki i zapowiedź premiery pod koniec roku.

Nowy zwiastun prezentuj graficzny lifting kontynuacji klasycznego tytułu z lat 90. Dowiedzieliśmy się z niego, że można liczyć na premierę w tym roku. Twórcy ustawili „okienko premierowe” na listopad, ale nie określili konkretnej daty. Dlatego może być różnie i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby premiera została jeszcze przesunięta.

Flashback 2 otrzymał nowy zwiastun i niepewną datę premiery

Kontynuacja znanej gry przygodowej z 1992 roku została po raz pierwszy ogłoszona w 2021 roku, ale producenci bardzo oszczędnie podają nowe fakty o swojej grze. W zasadzie o Flashback 2 nie było nic słychać od zeszłorocznej edycji Summer Game Fest, w trakcie której pojawił się zwiastun.

Flashback 2 otrzymał nowy zwiastun i niepewną datę premiery

Najnowsze wideo pozwala nam zobaczyć jak bohater Conrad B. Hart (i jego broń napędzana przez sztuczną inteligencję A.I.S.H.A.) ponownie mierzy się ze zmiennokształtnymi kosmitami znanymi jako Morph. Chociaż akcja w dużej mierze zachowuje swoje korzenie 2D, gra obsługuje teraz poziomy 3D, aby uzyskać większą głębię ruchu, szczególnie podczas strzelanin. Flashback 2 powstaje pod kierownictwem twórcy pierwowzoru - Paula Cuisseta, kierującego zespołem Microids Studio Lyon.

GramTV przedstawia:

Flashback 2 zostanie wydany na konsole PlayStation, Xbox i Switch, a także na komputery PC.

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
28/04/2023 07:30

Średnio to wygląda, nie wiem czy już czas takich gier nie przeminął, to było jakieś 30 lat temu co?

MisticGohan_MODED
Gramowicz
27/04/2023 21:41

Po ostatniej wtopie z remakiem lepiej nastawić duży dystans w razie czego.