Final Fantasy VII w PowerWash Simulator – wiemy, kiedy zadebiutuje darmowe DLC

Jakub Smolak
2023/02/16 12:00

Ale będzie sprzątanie!

O tym, że twórcy PowerWash Simulator pracują nad DLC inspirowanym Final Fantasy VII, dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Deweloperzy z FuturLab oraz ekipa wydawnicza Square Enix zdradzili, że darmowy dodatek trafi do gry już 2 marca. Szykujecie się na wielkie sprzątanie?

Final Fantasy VII w PowerWash Simulator – wiemy, kiedy zadebiutuje darmowe DLC

PowerWash Simulator – Midgar Special Request

Midgar Special Request – tak zatytułowane zostało rozszerzenie, dzięki któremu będziemy mogli wyczyścić przedmioty powiązane z kultową grą. Wśród dodanej zawartości znajdzie się chociażby Hardy-Daytona, czyli słynny motocykl Clouda.

Przypomnijmy, że PowerWash Simulator zadebiutowało w Early Access w maju 2021 roku, a obecnie gra dostępna jest na PC, PlayStation4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X i Nintendo Switch. Warto wspomnieć, że gra dostępna jest w ramach abonamentu Game Pass.

Produkcja autorstwa FuturLab cieszy się ogromną popularnością. Wyłącznie na Steam gra doczekała się prawie 30 tys. recenzji, a miażdżąca większość z nich, bo aż 97%, to pozytywne opinie.

GramTV przedstawia:

Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat tego intrygującego symulatora, to zachęcamy do lektury przygotowanego przez nas tekstu. Harpen wyczyścił wszystko, co było w zasięgu wzroku i finalnie ocenił grę na 7/10.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!