Final Fantasy VII Remake z PS Plus otrzyma darmową aktualizację do wersji PS5

Mikołaj Ciesielski
2021/12/20 08:35

Abonenci firmy Sony, którzy przypisali grę do swojego konta, będą mogli pobrać next-genową wersję bez dodatkowych kosztów.

Final Fantasy VII Remake z PS Plus otrzyma darmową aktualizację do wersji PS5

Pod koniec lutego informowaliśmy, że posiadacze Final Fantasy VII Remake z abonamentu PlayStation Plus nie otrzymają darmowego dostępu do Final Fantasy VII Remake: Integrade, które powstało z myślą o PlayStation 5. Okazuje się jednak, że ten stan rzeczy ulegnie wkrótce zmianie. Twórcy poinformowali bowiem, że już od najbliższej środy, 22 grudnia, abonenci firmy Sony, którzy przypisali produkcję do swojego konta, będą mogli pobrać next-genową wersję gry bez dodatkowych kosztów.

Ponadto posiadacze PlayStation 5 przez ograniczony czas będą mogli skorzystać z promocji na dodatek EPISODE INTERmission do gry Final Fantasy VII Remake: Intergrade. Wspomniane DLC również w najbliższą środę zostanie przecenione o 25%. Główną bohaterką rozszerzenia jest Yuffie Kisaragi – wojowniczka ninja z regionu Wutai, która próbuje ukraść najpotężniejszą materię, znajdującą się w posiadaniu korporacji Shinra.

Na koniec przypomnijmy, że Final Fantasy VII Remake: Integrade zadebiutowało na rynku w czerwcu tego roku na PlayStation 5. 16 grudnia tytuł pojawił się również na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Final Fantasy VII Remake Intergrade – recenzja – Ładniej, szybciej, więcej.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
HiddenNick
Gramowicz
20/12/2021 10:55

Dzięki za wiadomość! Jak dla mnie bomba.