Final Fantasy VII: Rebirth wkrótce z pożądanymi poprawkami. Patch już w drodze

Mikołaj Ciesielski
2024/03/04 10:55
0
0

Square Enix zapewnia, że tryb wydajności doczeka się poprawek.

Od momentu premiery Final Fantasy VII: Rebirth wiele osób narzeka na problemy z trybem wydajności. Mimo poprawek wprowadzonych jeszcze do wersji demonstracyjnej to zarówno modele postaci, jak i tekstury wciąż nie prezentują się najlepiej. Wkrótce powinno się to jednak zmienić, ponieważ Square Enix – jak się okazuje – pracuje już nad stosowaną aktualizacją.

Final Fantasy VII: Rebirth wkrótce z pożądanymi poprawkami. Patch już w drodze

Tryb wydajności w Final Fantasy VII: Rebirth doczeka się poprawek

Naoki Hamaguchi – reżyser Final Fantasy VII: Rebirth – w rozmowie z serwisem One More Game zapewnił, że Square Enix zdaje sobie sprawę z problemów występujących w trybie wydajności. Deweloper zapowiedział, że Square Enix pracuje już nad poprawkami. Przedstawiciel japońskiej firmy dodał również, że gracze nie powinni czekać zbyt długo na wspomnianą aktualizację.

Otrzymaliśmy wiele pytań dotyczących tego, czy grafika w trybie wydajności zostanie poprawiona, czy nie. Słyszymy Was i obecnie pracujemy nad aktualizacją, która poprawi ten aspekt. Nie sądzę, by data jej premiery była odległa – poinformował Hamaguchi.

GramTV przedstawia:

Reżyser Final Fantasy VII: Rebirth podkreślił, że nie może podzielić się wszystkimi szczegółami nadchodzącej aktualizacji. Deweloper ujawnił jednak, że patch zajmie się m.in. problemami z oświetleniem, w wyniku których niektóre postacie mogą wyglądać „przerażająco”.

Na koniec przypomnijmy, że Final Fantasy VII: Rebirth dostępne jest wyłącznie na PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Square Enix, to zapraszamy Was do lektury: Jedziemy dalej - recenzja Final Fantasy VII Rebirth.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!