Final Fantasy 7 Rebirth z masą nowych screenów. Lokacje, postacie i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/11/20 08:05
0
0

Square Enix przypomina graczom o drugiej części trylogii remake’ów Final Fantasy 7.

Nieco ponad dwa miesiące temu zaprezentowano skład edycji kolekcjonerskiej Final Fantasy 7 Rebirth. Square Enix nie zamierza jednak zwalniać tempa i postanowiło ponownie przypomnieć graczom o swojej produkcji. Japońska firma udostępniła bowiem garść nowych zrzutów ekranu, które pozwalają przyjrzeć się wspomnianemu tytułowi.

Final Fantasy 7 Rebirth z masą nowych screenów. Lokacje, postacie i nie tylko

Square Enix prezentuje nowe zrzuty ekranu z Final Fantasy 7 Rebirth

Najnowsze zrzuty ekranu z Final Fantasy 7 Rebirth pokazują bohaterów, lokacje, a także ujęcia z walki z oponentami, w których trakcie gracze będą korzystać ze specjalnych umiejętności. Trzeba przyznać, że nadchodząca produkcja Square Enix wygląda naprawdę dobrze. Fani oryginału mają natomiast dodatkowo okazję przyjrzeć się kilku znanym postaciom oraz miejscówkom i zobaczyć, jak prezentują się nowym wydaniu. Całość znajdziecie w galerii na dole wiadomości.

Kultowi bohaterowie Cloud, Barret, Tifa, Aerith i Red XIII uciekli z dystopijnego miasta Midgar i ruszają w pościg za Sephirothem, bezwzględnym wojownikiem z przeszłości Clouda, dotychczas uważanym za zmarłego. To przygoda, którą mogą się cieszyć wszyscy gracze, również ci, którzy jeszcze nie grali ani w Final Fantasy VII Remake, ani w pierwowzór na PlayStation – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Final Fantasy 7 Rebirth zadebiutuje 29 lutego 2024 roku wyłącznie na PlayStation 5. Produkcja Square Enix z czasem powinna pojawić się jednak również na komputerach osobistych. Zgodnie z zapowiedziami nadchodzący remake ma zaoferować „nowy standard prowadzenia opowieści, dynamicznej walki i rozbudowanej eksploracji rozległego świata”.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!