Final Fantasy XIV zadebiutuje na Xboksach. Square Enix potwierdza współpracę z Microsoftem

Wincenty Wawrzyniak
2023/07/28 22:35
0
0

Na wydarzeniu Final Fantasy XIV Fan Festival w Las Vegas niespodziewanie pojawił się szef Xboksa, Phil Spencer.

Jak podaje serwis Video Games Chronicle, podczas wydarzenia Final Fantasy XIV Fan Festival w Las Vegas przedstawiciele firmy Square Enix niespodziewanie ugościli na scenie szefa marki Xbox, Phila Spencera, który ogłosił, że gra Final Fantasy XIV wreszcie zadebiutuje na konsolach Xbox Series X oraz Series S, czyli sprzęcie obecnej generacji.

Final Fantasy XIV zadebiutuje na Xboksach. Square Enix potwierdza współpracę z Microsoftem

Final Fantasy XIV wreszcie zadebiutuje na Xboksach

Choć gra ma oficjalnie zadebiutować na nowych sprzętach dopiero w przyszłym roku, tak otwarta beta zostanie udostępniona wraz z nadchodzącą aktualizacją 6.5, która ma pojawić się w nadchodzących miesiącach. Według samego Xboksa wersja na Series X będzie obsługiwać rozdzielczość 4K oraz – tak jak Series S – korzystać z krótkich czasów ładowania.

Ponadto bezpłatna wersja próbna, która jest dostępna na PC i PlayStation będzie również dostępna na Xboksach (co oznacza, że zainteresowani będą mogli przejść całą podstawkę A Realm Reborn, wraz z jej pierwszymi dwoma rozszerzeniami Heavensward oraz Stormblood, aż do poziomu 70. bez żadnych ograniczeń odnośnie czasu gry).

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!