Ferdenheimer – parodia Oppenheimera z Ferdkiem Kiepskim i Paździochem. To trzeba zobaczyć

Radosław Krajewski
2023/08/15 17:00
0
0

Parodia, która się nawet fizjologom nie śniła.

Od premiery Oppenheimera minie już niedługo miesiąc, ale widzowie wciąż dopisują na seansach w kinach. Nie brakuje również najróżniejszych memów i przeróbek, które dodatkowo zwiększają atrakcyjność najnowszego tytułu Christophera Nolana. Kwestią czasu było więc, aż powstanie polska parodia Oppenheimera. Twórca z kanału Kaka Projects przeszedł jednak sam siebie, tworząc historię wynalazcy bomby atomowej w Świecie według Kiepskich.

Ferdenheimer – parodia Oppenheimera z Ferdkiem Kiepskim i Paździochem. To trzeba zobaczyć
Foto: Kaka Project

Ferdenheimer, czyli Oppenheimer po polsku

Na poniższym filmie możemy zobaczyć, jak Ferdynand Kiepski otrzymuje ofertę skonstruowania pierwszej bomby atomowej, a w trudnym i niebezpiecznym zadaniu pomaga mu Marian Paździoch, Arnold Boczek i wiele innych znanych postaci z kultowego serialu. KaKa Projects nie tylko wybrał odpowiednie sceny, ale również genialnie dopasował dialogi, które idealnie pasują do całej historii. Nie zabrakło również humoru i niskobudżetowych scen akcji, a także muzyki, która dodatkowo wzmacnia niesamowity efekt.

GramTV przedstawia:

Kaka Projects ma na koncie wiele parodii. Na jego nowy film musieliśmy czekać prawie miesiąc, ale zdecydowanie było warto. Ferdenheimer zobaczycie poniżej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!